RepeteBox je alternativa, jak nakupovat online a nevytvářet u toho zbytečný odpad – jednorázové krabice nebo plastové obaly. Naše RepeteBoxy se dají používat znova a znova.

Makáme na 14. verzi RepeteBoxu a jednáme s Českou poštou

Jenomže ejhle. RepeteBox je něco, co na trhu ve střední Evropě doteď nebylo, takže není jednoduché splnit všechny požadavky přepravců na první dobrou. Proto už vzniká 14. verze prototypu. Tu bychom rádi uplatnili na trhu tak, aby vše pro tebe, e-shopaře a tvé zákazníky, bylo co nejjednodušší. Aby se nám to podařilo, musíme se domluvit na spolupráci s Českou poštou.

Česká pošta s námi jedná velmi profesionálně. Nevíme, jestli máme pouze štěstí, ale obchodní manažerka, se kterou mluvíme nejčastěji, je skvělá. Nicméně není jednoduché se napasovat do všech poštovních podmínek České pošty. Holt s něčím tak inovativním, jako je RepeteBox, se nepočítalo.

Společně znovu oživíme oranžové schránky!

Problémy se však snažíme řešit a pilně pracujeme na tom, aby zkrátka nebyly. Věříme, že až se nám to podaří, Česká pošta bude ráda spolupracovat právě s námi. RepeteBox je totiž mnohem víc, než jen obyčejná obálka, kterou můžete používat pořád dokola. RepeteBox snižuje množství odpadu v české e-commerce a dává práci lidem v chráněných dílnách, kteří ho vyrábí.

Kromě toho věříme, že pro Českou poštu to bude i dobrá finanční příležitost, protože naše spolupráce by znamenala, že ty tak dobře známé oranžové schránky najdou nové uplatnění a využije je víc lidí, než doposud. #novášanceproschránky

Nemluvě o tom, že začít spolupracovat s RepeteBoxem, je super marketing. Jak už pro e-shopy, tak i přepravce. Nikdo přece nechce vytvářet zbytečný odpad a naopak je rád, když pomůže dobré věci a ulehčí našim lesům. A rád se s tím pochlubí svým zákazníkům.

Tak nám držte palce, ať máme na to skákání přes překážky pořád hodně sil. Protože to půjde! 🙂