V současnosti nabízíme 2 služby: výdejňák a navrátilec.

1. Výdejňák

Pro koho:

Služba ti pomůže, pokud máš e-shop, který přepravuje zboží ze svého skladu na výdejnu.

Jak to funguje:

Dodáme ti minimálně 100 ks RepeteBoxů. Přepravu zboží ze skladu na výdejnu si e-shop zajišťuje sám.

2. Navrátilec

Pro koho:

Máš e-shop, kterému zákazníci posílají použité zboží zpět (například online půjčovny oblečení, e-shopy s tonery do tiskáren atd.)

Jak to funguje:

Dodáme ti minimálně 100 ks RepeteBoxů. V těch posíláš své zboží zákazníkovi. On ti pak posílá něco zpátky (například prázdné tonery). Stačí, aby vše vložil do RepeteBoxu a pošle ho zpátky k tobě. E-shopu tak přijde obal, který použije znovu a znovu.

Jak to plánujeme do budoucna

RepeteBox je stále ve vývoji. Jednáme s přepravci o tom, aby ho co nejdříve mohly začít využívat všechny e-shopy. Prozatím vám nasdílíme naši představu toho, jak bude jednou fungovat.

  1. E-shop odešle zákazníkovi objednané zboží v RepeteBoxu. Žádné jednorázové krabice nebo plastové obaly.
  2. Zákazník zboží vybalí z RepeteBoxu a hodí ho do jakékoliv schránky České pošty. Stačí ho přeložit a vložit do průsvitné kapsy už předpřipravený štítek s naší adresou.
  3. Ano, čtete správně. RepeteBox poté doputuje k nám, do své RepeteBoxí ústředny. Odsud ho dopravíme zpátky do e-shopu, aby to obchody měly bez práce.

Pořád na tom makáme

RepeteBox je pořád ve vývoji. Takže je možné, že ještě něco upravíme, vylepšíme. Anebo to změníme úplně. Ale neboj se, o všech změnách ti dáme vždycky vědět.

Jednáme s přepravci

Momentálně oslovujeme různé přepravce, kteří by nám umožnily zavést RepeteBox do praxe. Jste přepravci a máte zájem s námi spolupracovat? Nebo máte tip na někoho, kdo by nám mohl pomoci? To je skvělé! Určitě se nám ozvěte na richard@repetebox.cz.