Jak funguje Interní výdejňák

Máte e-shop nebo online půjčovnu, která přepravuje zboží ze skladu na výdejnu a zpět. RepeteBox nahradí jednorázový obal, do kterého zásilku zabalíte a zákazník ji z obalu na místě vyndá.

 

Způsob použití

Dodáme vám RepeteBoxy. V těch posíláte své zboží ze skladu na výdejnu. Zákazník si pro objednávku přijde na výdejnu a přím na místě zboží z RepeteBoxu vybalí. E-shop si sám přepravuje obaly zpět do skladu. 

Který RepeteBox vybrat

 

Měkkoušprodejní cena 119 Kč bez DPH

Měkkouš PLUS – prodejní cena 149 Kč bez DPH

Jednorázový obal vás při jedné zásilce stojí cca 17 Kč. RepeteBox se vám vyplatí už při 9. použití.

Richard, CEO RepeteBoxu

Koupit nebo pronajmout?

RepeteBox si koupím

RepeteBox bez zipového zabezpečení stojí 119 Kč bez DPH. Již k němu nepotřebujete žádnou izolepu, pouze na něj nalepíte adresní štítek.

Obalový materiál na jednu zásilku v případě používání jednorázových materiálů stojí 10 Kč. Po 12 použitích se RepeteBox finančně vyplatí, protože 12 x 10 Kč je 120 a už vyděláváte. Repetebox můžete použít více než dvanáctkrát.  Finanční úspora po 25 použitích je 131 Kč na jeden Repetebox.

 

 

 

RepeteBox si pronajmu

RepeteBox bez zipového zabezpečení si pronajmete za 24 Kč bez DPH/měsíc a po šesti měsících je ve vašem vlastnictví. Již k němu nepotřebujete žádnou izolepu, pouze na něj nalepíte adresní štítek.

Obalový materiál na jednu zásilku v případě používání jednorázových materiálů stojí 10 Kč a RepeteBox plánujete použít aspoň třikrát za měsíc. Po šesti měsících (pouze po 18 použitích) jste už na jednom RepeteBoxu uspořili 36 Kč, ale RepeteBox je váš a můžete ho bez omezení dále používat.

Proč chtít Interního výdejňáka

Výrazně snížíte množství odpadu, který váš e-shop vytváří

Ušetříte peníze za jednorázové obaly

Zákazník ocení ekologický obal

Marketingově vás podpoříme - dáme lidem vědět, že RepeteBox využíváte