Jak funguje Navrátilec

Navrátilec se hodí, když máte e-shop nebo online půjčovnu, které zákazníci posílají použité zboží zpět. Například se jedná o online půjčovnu oblečení nebo e-shop s tonery do tiskáren.

 

Způsob použití

Dodáme vám RepeteBoxy. V těch posíláte své zboží zákazníkovi. On vám pak posílá něco zpátky (například prázdné tonery nebo půjčené oblečení). Stačí, aby vše vložil do RepeteBoxu a pošle ho zpátky k vám. E-shopu tak přijde obal, který použije znovu a znovu.

Který RepeteBox vybrat

Měkkoušprodejní cena 119 Kč bez DPH

Měkkouš PLUS – prodejní cena 149 Kč bez DPH

Jednorázový obal vás při jedné zásilce stojí cca 17 Kč. RepeteBox se vám vyplatí už při 9. použití.

Richard, CEO RepeteBoxu

Koupit nebo pronajmout?

RepeteBox si koupím

Jeden RepeteBox koupíte za 149 Kč bez DPH. Zdarma k němu dostanete 10 pečetních pásků. Izolepa není potřeba, pouze nalepíte samolepící adresní štítek.

Jednorázový obal vás při jedné zásilce stojí cca 17 Kč. RepeteBox se vám vyplatí už při 9. použití. Zboží v něm pošlete třeba stokrát, stačí dokoupit pečetní pásky. Po 25 použitích ušetříte na jednom obalu 226 Kč.

 

RepeteBox si pronajmu

Pronájem RepeteBoxu stojí 30 Kč bez DPH/měsíc a po šesti měsících přechází do vašeho vlastnictví. Zdarma k němu dostanete 6 pečetních pásků. Izolepa není potřeba, pouze nalepíte samolepící adresní štítek.

Jednorázový obal vás při jedné zásilce stojí cca 17 kč. Pokud využijete RepeteBox během půlroku pronájmu alespoň 12x, na jednom obalu ušetříte 24 Kč.

Po této době RepeteBox automaticky přechází do vašeho vlastnictví, můžete jej dále používat bez jakýchkoliv poplatků.

Proč chtít RepeteBox Navrátilce

Ušetříte spoustu odpadu z obalů

Ušetříte peníze za jednorázové obaly

Zákazník zboží jednoduše vrátí ve stejném obalu

Zákazník ocení ekologický obal

Marketingově vás podpoříme - dáme lidem vědět, že RepeteBox využíváte