O nás

Lidé, kteří stojí za RepeteBoxem

Richard Bystřický

Richard Bystřický

CEO

Richard RepeteBox založil. Je to srdcař, který táhne celý projekt dopředu. Když zrovna nepracuje, rád se toulá po horách, cestuje nebo běhá.

Markéta Podivínská

Markéta Podivínská

Designerka

Markéta je kreativní hlava, které RepeteBoxy děkují za to, že jsou takto elegantní. Ve svém ateliéru dokáže z různých materiálů vyčarovat neuvěřitelné kousky. Je to prostě kreativní duše.

Lukáš Zubalík

Lukáš Zubalík

Marketing a PR

Web, sociální sítě, PR a jiné markeťácké lahody. To má spolu se svou ženou na starosti Lukáš. Má rád veškerý sport ve vesmíru, Harryho Pottera a pizzu. Mimochodem, byl to právě on, kdo vymyslel název RepeteBox. 

Nikola Zubalíková

Nikola Zubalíková

Marketing a PR

Nikola spolu se svým mužem táhne za marketingový provaz. Nejvíc ji baví Instagramy a Facebooky. Ráda vymýšlí nové způsoby, jak ulehčit životnímu prostředí od zbytečného odpadu. Často krmí kosy, sýkorky a jiná ptactva. 

Proč jsme vymysleli RepeteBox

Vrásky na čele nám dělalo (a pořád dělá) množství odpadu, které e-shopy produkují. Spoustu z nich tvoří právě obalové materiály, například krabice, které často využijí pouze jednou, maximálně dvakrát. Proto jsme přinesli řešení: RepeteBoxy. Obaly, které může e-shop použít třeba stokrát.  Šetří tím nejenom životní prostředí, ale i svou peněženku.

RepeteBox je moje srdcovka. Jsem ráda, že můžu přispět k tomu, aby v Česku nevznikalo tolik zbytečného odpadu. Doufám, že se nám brzy podaří dostat naše Měkkouše k co nejvíce e-shopařům.

Nikola Zubalíková

Marketing a PR, RepeteBox

Baví mě, že se vydáváme cestou love brandu. Děláme něco, co v Česku doteď nefungovalo. Je paráda, že ač je nás málo a projektu se věnujeme hlavně ve volném čase, dokážeme udělat velké změny.

Lukáš Zubalík

Marketing a PR, RepeteBox

Jak RepeteBoxy vznikají

Příběh našeho pytlíku je jednoduchý. RepeteBoxy vznikají dvěma způsoby. Buď je ve svém ateliéru vyrábí naše designerka Markéta, anebo je vytváří další šikovné ruce v chráněných dílnách na jižní Moravě.

 

Z jakého materiálu je vyrábíme

RepeteBoxy tvoří odolná bannerovina. Taková, ze které se dělají třeba reklamní plachty. Jde o pevný neprůsvitný materiál. Jsme rádi, když se nám podaří jít zelenou cestou. Například pro Alzu jsme vyrobily RepeteBoxy ze starých plachet, které by jinak skončily na skládce.

 

Čím žijeme

Dobrá práce se sama neudělá. Proto se pravidelně účastníme vzdělávacích programů, potkáváme se s e-shopaři, anebo trávíme čas v dílně.