Hledáme srdcaře, nadšence, kreativce

Změň s námi českou e-commerce scénu, kopeme za znovupoužitelné obaly.

Online konzultace

Zdarma pokec se CEO Richardem

Zaujal tě náš startup a chceš přiložit ruku k dílu? Na sáhodlouhé maily s vyšperkovaným CVčkem nehrajem, radši pojď dát video call s naším CEO, kde probereme všechno, co by tě mohlo zajímat.

DOMLUVIT TERMÍN

Koho hledáme

Právě teď sháníme nadšence, kteří by nám pomohli v některé z těchto oblastí:

Podílej se na tom, jak naše RepeteBoxy vypadají. Spolupracovat budeš hlavně s naší designerkou Markétou.

Pomůžeš nám vybudovat e-shop, na kterém bychom prodávali RepeteBoxy. Pokud umíš s WooCommerce, máš plusové body.

Buď pravá ruka našich markeťáků. Dostaneš svobodu ve tvorbě obsahu hlavně na náš blog. Můžeš se tu kreativně vyřádit.

Pomoz RepeteBoxu dostat se k e-shopům, kteří ho rádi využijí. Vyzkoušej si domlouvat nové spolupráce a hledat partnery.

Buď u toho, když nový e-shop začne RepeteBoxy využívat. Pomůžeš jim s procesy tak, aby jim to šlapalo co nejlépe.

Ozvi se nám i tak. Pokud si myslíš, že bys k nám zapadl a rád se přidáš ke smyslupnému projektu, něco vymyslíme.

Máš zájem o spolupráci? Budeme moc rádi, když se nám ozveš.

Telefon: +420 728 048 603

Jak pracujeme a jaké jsou naše hodnoty

Vážíme si času ostatních

Vážíme si času, toho vlastního i ostatních v týmu. Proto plníme domluvené úkoly a dvakrát přemýšlíme, než něco uděláme.

Sdílíme nápady

Nápady nezavíráme do šuplíku, ale říkáme si je navzájem. Nikdy nevíš, koho inspirují a co z toho vznikne.

Dělíme se o radost

Když se nám něco podaří, řekneme to ostatním. Sdílená radost je dvakrát větší. Potěší to celý tým a dodá motivaci pro další úkoly.

Dodržujeme domluvené

Když už se domluvíme, že něco uděláme, tak to tak bude. A kdyby něco náhodou nevycházelo, včas o tom informujeme ostatní.

Motivaci hledáme v sobě

Chceme dělat změnu. Záleží nám na životním prostředí okolo nás. Motivujeme sami sebe i ostatní v týmu – redukovat zbytečný odpad má smysl.

Žádné od 9 do 5 u nás nehledej

Je to o domluvě

Jsme malý tým a tomu odpovídá i styl naší práce. Děláme z domu a určitě ne od 9 do 5. Je to vždycky o domluvě. Stačí se dohodnout, kolik práce zvládneš za týden, případně které dny. Pro naši práci využíváme online komunikační nástroje jako Caflou nebo Gsuite.

Pracujeme samostatně na dálku. Je to o kreativitě a svobodě. Přesto, nebo možná právě proto, je důležitá vzájemná komunikace. V týmu máme domluvené pravidelné cally, které dodržujeme a říkáme si, co je nového, kdo jakou práci udělal a co nás čeká.

Richard Bystřický

CEO, RepeteBox

Kdo jsme a proč se k nám přidat

Je to (a hlavně bude) velká věc

Jsme parta nadšenců, kteří věří, že to, co dělají, má velký smysl. Už za rok naší existence se nám podařilo změnit způsoby, jak některé firmy nakládají s obaly – spolupracuje s námi například jednička na českém e-commerce trhu Alza.

 

Šetříme přírodu

Papírové krabice se zdají být eko, ale opak je pravdou. E-shopy je často využijí maximálně dvakrát. Pak končí v modrém kontejneru. Výroba neustále nového kartonu je z hlediska ekologie velká zátěž.

 

Jsme vidět

Zapojujeme se do akcelerátorů a programů, které vychovávají nadějné startupy. Lákáme pozornost médií, zvou nás na velké akce (WSA Global Congres in Vienna, Obalko, SWCSummit 2020). Vzdělávej se spolu s námi.

Nebojíme se velkých hráčů

Naše RepeteBoxy využívá Alza, spolupracujeme také s knihkupectvím Martinus. Velké firmy si nás všímají a my se jich nebojíme. Bereme to jako výzvu a možnost dostat naše RepeteBoxy dál.

Náš tým

Tohle je RepeteBoxí tým. Všichni tento projekt děláme hlavně ve volném čase, ale přesto se mu snažíme ze sebe dát to nejlepší, co umíme. Pokud chceš o našem týmu vědět víc, podívej se na stránku O nás.

Naše vize

Máme velké plány. Chceme, aby vznikl evropský (světový) systém vrácení obalů. Aby naše obaly byly inteligentní a pomocí moderních technologií usnadňovaly práci dopravcům. Cíle si dáváme po menších krocích, ale přemýšlíme ve velkém.

RepeteBox je moje srdcovka. Jsem ráda, že můžu přispět k tomu, aby v Česku nevznikalo tolik zbytečného odpadu. Doufám, že se nám brzy podaří dostat naše Měkkouše k co nejvíce e-shopařům.

Nikola Zubalíková

Marketing a PR, RepeteBox

Baví mě, že se vydáváme cestou love brandu. Děláme něco, co v Česku doteď nefungovalo. Je paráda, že ač je nás málo a projektu se věnujeme hlavně ve volném čase, dokážeme udělat velké změny.

Lukáš Zubalík

Marketing a PR, RepeteBox

Jak tě odměníme

Praxe, zkušenosti a zážitky

Pravidelně se účastníme nejrůznějších akcí a konferencí. Pokud budeš chtít,  i tvé jméno se může pojit s RepeteBoxem. Rádi tě na tyto akce vezmeme a seznámíme se zajímavými lidmi, kteří stojí za udržitelnými projekty.

Zlaťáky zatím slíbit nemůžeme, ale…

I když bychom ti moc rádi hned od začátku posílali finanční odměnu, není to zatím možné. Jsme startup a všichni lidé v našem týmu to dělají ve volném čase. Ale nevěš hlavu, nebude to tak napořád. Proto ti nabízíme:

 

  • Skvělou praxi – naučíš se spoustu věcí ve startupu, který má solidně nakročeno. Troufáme si říct, že položka „RepeteBox“ se v tvém životopise bude jednou hezky blýskat.
  • Odměnu z prodaných kusů – když se zapracuješ (3-6 měsíců), můžeme se domluvit na odměně za prodaný počet RepeteBoxů.
  • Fixní odměnu do budoucna- opět po zapracování se dá domluvit na fixní finanční odměně.
  • Seberealizaci – dělej práci, co má smysl. S pocitem, že ti není životní prostředí jedno a pomáháš dělat českou e-commerce scénu ekologičtější.
  • Zkušenosti k nezaplacení – myslíme si, že každý v našem týmu ti má co nabídnout. Máme zkušené markeťáky, šikovnou designeru a samozřejmě našeho CEO, který má už teď zkušeností z business prostředí na rozdávání. To všechno do sebe můžeš nasát jako houba a těžit z toho v budoucnu.

Jdeš do toho s námi? Skvělé! Ozvi se nám

Stačí napsat našemu CEO na e-mail richard@repetebox.cz. A neboj, klidně nám hned od začátku tykej, v týmu si na žádné vykačky nehrajeme.